بهترین سایت‌های خرید سرور مجازی ایران

بهترین سایت‌های خرید سرور مجازی ایران

خرید سرور مجازی ایران دارای نکاتی است که قبل از خرید سرور مجازی ایران بهتر است نسبت به آنها آگاهی کافی داشته باشیم تا از بهترین سایت‌های خرید سرور مجازی ایران خرید VPS را انجام دهیم.

چرا خرید سرور مجازی ایران؟

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت پنتا سرور، خرید سرور مجازی ایران به دلیل اینکه ثابت کرده از بهترین کیفیت‌ها  و سرعت ها را به کاربران داخل ایران به ارمغان خواهد آورد، به یکی از اولین انتخاب‌ها در زمان خرید سرور مجازی بین کاربران ایران تبدیل شده.

VPS ایران به دلیل اینکه در کشور ایران میزبانی میگردد و فاصله جغرافیایی کمی با کاربران داخل کشور خواهد داشت دارای پینگ تایم پایین و سرعت بسیار بالایی برای کاربران داخل ایران خواهد بود.به همین دلیل خرید سرور مجازی ایران برای افرادی که VPS را برای میزبانی وب سایت یا اپلیکیشن میخواهند همیشه اولین انتخاب بوده.

یکی از بهترین دیتاسنترهای ایران برای VPS

در زمان خرید سرور مجازی ایران یکی از نکات مهمی که وجود دارد این است که از دیتاسنتر نه تنها معتبر بلکه با کیفیت و استاندارد های روز و در سطح بین الملل خرید سرور مجازی ایران را انجام دهیم. در حال حاضر که در مهر ماه سال ۱۴۰۲ هستیم و در حال نگارش این مقاله هستیم، بهترین دیتاسنتر ایران برای میزبانی سرور مجازی و سرور اختصاصی و هاست، دیتاسنتر آسیاتک در برج میلاد است. البته پی بردن به این موضوع بسیار آسان است و با کمی جستجو به این موضوع پی خواهید برد که در حال حاضر دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد بهترین دیتاسنتر ایران از نظر کیفیت خدمات و شبکه است.

انتخاب بهترین سایت‌های خرید سرور مجازی ایران

یکی از بهترین سایت خرید سرور مجازی ایران دارای فاکتور های مختلفی است که ۲ مورد آن در بالا ذکر شد و تا حدودی با شرایط بهترین سایت خرید سرور مجازی ایران آشنا شدیم. اما اینکه سرور مجازی تنها در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی گردد به این معنی نخواهد بود که شما یک سرور مجازی پرسرعت و با کیفیت بالا تهیه کرده اید. زیرا زیر ساخت دیتاسنتر با کیفیت تنها یکی از الزامات اولیه در مورد بهترین سرور مجازی ایران است. موضوع بعد از آن که در یک VPS پرسرعت ایران تاثیر گذار است نحوه ارائه خدمات سرور مجازی توسط شرکت های هاستینگ است.

۱) ارائه منابع سخت افزاری اختصاصی یکی از نکات مهم در خرید سرور مجازی ایران است.

خرید سرور مجازی ایران را باید از شرکت هایی انجام دهید که تضمین اختصاصی بودن سرور مجازی ایران را به شما بدهند تا در زمان استفاده از سرور مجازی ایران سرور شما دچار افت کیفیت و یا نوسان در کیفیت و سرعت نشود.

۲) پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته و از همه مهم تر با اخلاق!

اینکه پشتیبانی در سرویس های سرور مجازی دارای اهمیتی بالایی است بر کسی پوشیده نیست اما اینکه تنها پشتیبانی ۲۴ ساعته بودن کافی نیست و موضوع مهم تر از آن بحث اخلاق و نحوه رفتار پرسنل پشتیبانی شرکت های هاستینگ ارائه دهنده خدمات VPS و… است. در صورتی که پرسنل پشتیبانی رفتار خوش رویی با شما نداشته باشند قطعا شما علاقه ای به دریافت کمک از آنها نخواهید داشت!

۳) قیمت مناسب و اقتصادی یا ارزان سرور مجازی ایران:

مورد بعدی در انتخاب یکی از بهترین سایت خرید سرور مجازی  ایران بحث قیمت سرور مجازی ایران خواهد بود. خرید سرور مجازی با اهداف مختلفی انجام خواهد شد که گاها” می‌توان برای آن هزینه زیادی پرداخت کرد و گاها هم صرفه اقتصادی نخواهد داشت که سرور مجازی گران قیمت تهیه کنیم. بنابراین یکی از  بهترین سایت خرید VPS ایران سایتی خواهد بود که تنوع قیمت گذاری مختلف و VPS های مختلف مثل SSD و NVMe داشته باشند تا کاربران خرید سرور مجازی ایران را بر اساس نیاز خود انجام دهد و از پرداخت هزینه اضافی بکاهد.

بهترین سایت‌های خرید سرور مجازی ایران

چرا خرید سرور مجازی ایران از پنتا سرور؟

شرکت پنتا سرور یکی از شرکت های هاستینگ برگزیده ای است که کلیه فاکتور هایی که در مورد یکی از بهترین سایت خرید سرور مجازی ایران عنوان کردیم را دارا بود. شرکت پنتا سرور با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ (سرور مجازی VPS ، سرور اختصاصی ، هاست ، دامنه و کلاس مجازی ) یکی از شرکت های خوشنامی بوده که در حال خدمات رسانی به هموطنان عزیز میباشد.

۲ مورد از مهمترین نکات مثبت شرکت پنتا سرور ارائه سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارج با منابع ۱۰۰% اختصاصی و بعد آن اخلاق بسیار دوستانه و مهربانانه پرسنل این شرکت با مشتریان است که یکی از معروف ترین شرکت ها از نظر خوش رویی پرسنل و رفتار حرفه ای با مشتری شناخته شده اند. جهت دریافت مشاوره قبل از خرید سرور مجازی ایران یا خارج از شرکت پنتا سرور می‌توانید به آدرس اینترنتی www.pentaserver.ir مراجعه و یا با شماره مرکز تماس شرکت به شماره ۰۱۱۴۴۴۰۰۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

انتهای رپرتاژ آگهی

https://www.isna.ir/news/1402071610878/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

Related Posts